Solid oils

Shea Batter

Kompānija „Viza Oil Group” piedāvā dabīgu dzīvu 100 %  Ši eļļu – Sea Buttr /Karitē Oil / , kas iegūta ar aukstās spiedes metodi, ir bez konservantiem, aromatizētājiem un garšas uzlabotājiem.Jūs vēlaties gludu un samtainu ādu? Gribat, lai jums bū..

9.90€

Cacao batter

Kompānija „Viza Oil Group” piedāvā dabīgu dzīvu 100 % kakao eļļu, kas iegūta ar aukstās spiedes metodi, ir bez konservantiem, aromatizētājiem un garšas uzlabotājiem.Jau 18. gadsimtā kakao kokam augu klasifikatorā tika dots nosaukums Theobroma, kas tu..

9.90€

Coconut oil- nerafinete, colt pressed

Fatty vegetable oil, which is made from copra (white flesh of coconut). Is made from dried coconutflesh by the method of hot pressing. At room temperature(15-20 ° С) coconut oil is solid mass in white color. Thanks toits structure, it is absorbed qui..

6.50€

Neem butter

Nīma eļļа– spēcīgs antiseptisks, pretsēnīšu un pretiekaisuma līdzeklis, tam ir antibakteriālas un brūces dziedējošas īpašības. Eļļa ir ļoti efektīva, ārstējot dažādas ādas slimības, ir spēcīgs ādu mitrinošs un balinošs līdzeklis. Nīma eļļa attīra asi..

7.50€

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)