Rosehip oil

Rosehip oil

Rosehip oil

  • Product: Mežrozišu sēkļu eļļa - 50 /100 / 250 ml
  • Availability : In Stock
  • 6.00€

    PVN 0%

Available Options

ROSE HIP SEED OIL

Real, live, 100% ROSE HIP SEED OIL without preservatives, flavorings and flavorings.

Unrefined, Extra Virgin.


Par mežrozīšu augļu dziednieciskajām īpašībām ir zināms kopš senatnes, tos lietoja, lai  dziedētu brūces un, tāpat kā citus ārstnieciskus augus, vāca ziemai. Eļļu no mežrožrozīšu sēklām sāka iegūt visai nesen, taču mūsdienās tā ir ierindojusies vispopulārāko augu eļļu skaitā  un tiek izmantota daudzu slimību profilaksei un ārstēšanai. Īpašu popularitāti šī eļļa ir iemantojusi kosmētikā. Atšķirībā no jau ierastajām kosmētiskajām eļļām mūsu eļļas iegūšanas tehnoloģija – aukstās spiedes metode – ļauj saglabāt visas mežrozīšu augļos esošās unikālās vielas, kas arī nosaka šīs eļļas dziednieciskās īpašības.

Sastāvs:

Mežrozīšu eļļas sastāvā ir liels piesātināto un polinepiesātināto taukskābju daudzums,  ieskaitot Omega-3 (39 %) un Omega-6 (48 %), stearīnskābi, miristīnskābi un palmitīnskābi. Tā bagātīgi satur karotīnu (А vitamīns), tokoferolu (Е vitamīns) un visai daudz arī C un F vitamīnus. Mežrozīšu eļļā ir arī makroelementi: dzelzs, kalcijs, magnijs, permanganāts, fosfors.

Rekomendē:

Mežrozīšu eļļa pirmām kārtām ir lielisks dabīgais žultsdzinējs līdzeklis. To iesaka lietot, lai ārstētu holecistītu, hepatītu un citas slimības, kas saistītas ar žultspūšļa darbību un vāju žults izdalīšanos.

Gastrīta ārstēšanai.

Holesterīna līmeņa samazināšanai asinīs, kas, pirmkārt, ir sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilakse un, otrkārt, palīdz cīnīties ar lieko svaru.

Aterosklerozes ārstēšanai, tā kā stiprina asinsvadu sieniņas un kavē aterosklerotisko lipoīdu nogulsnēšanos, kā arī sekmē jau esošo uzsūkšanos.

Infekcijas slimību, avitaminozes, asiņošanas, kā arī apdegumu un apsaldējumu ārstēšanai.

Kā brūces dziedējošu līdzekli, ārstējot stomatītu, jo satur vielas, kas paaugstina mutes dobuma gļotādas aizsardzību.

Mežrozīšu eļļa – efektīvs antidepresants. To lieto ikdienas uzturā, cīnoties ar nervu sistēmas traucējumiem, lai atbrīvotos no nedrošības sajūtas un neticības saviem spēkiem un atgūtu dvēseles līdzsvaru.

Lietošana kosmētikā:

Regulāra mežrozīšu eļļas lietošana novērš ādas priekšlaicīgu novecošanos, mazina krunkas, paaugstina ādas elastību. Tās lietošana kļūst aktuālāka ar gadiem – palīdz kopt ādu cilvēkiem briedumā. Ādas kopšanai ieteicams to lietot vienlaikus ar avokado un mandeļu eļļu.

  Ādai piedod skaistu veselīgu krāsu un izskatu.

  Normalizē taukdziedzeru un sviedru dziedzeru darbību.

  Lieliski der sausas, bojātas, blāvas ādas kopšanai.

  Lieto ekzēmas, psoriāzes, izteiktas pigmentācijas ārstēšanai, kā arī kā līdzekli apdegumu ārstēšanai.

  Izmanto trofisko čūlu, izgulējumu un dermatožu ārstēšanai.

  Ieteicams jaunajām māmiņām krūtsgala bojājumu un nobrāzumu ārstēšanai, kas rodas, zīdot bērnu.

  Mežrozīšu eļļa – iecienīts, plaši pazīstams līdzeklis rētu un pēcoperācijas rētaudu, kā arī traumas vai apdeguma dēļ gūto rētu ārstēšanai.

More information

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good