Grapeseed oil

Grapeseed oil

Grapeseed oil

  • Product: Vinogu kauliņu eļļa -100 /250ml
  • Availability : In Stock
  • 4.70ā‚¬

    PVN 0%

Available Options

Kompānija "Viza Oil Group" piedāvā dabÄ«gu dzÄ«vu 100 %  vÄ«nogu kauliņu eļļu bez konservantiem, aromatizētājiem un garÅ”as uzlabotājiem.


Vīnogu kauliņu jeb vīnogu eļļa tiek iegūta no kaltētām vīnogu sēkliņām un gatavota ar aukstās spiedes metodi.

VÄ«nogu kauliņu eļļai ir unikāls bioÄ·Ä«miskais sastāvs un virkne derÄ«gu Ä«paŔību! Jau pirms daudziem gadsimtiem tā tika uzskatÄ«ta par vērtÄ«gu pārtikas produktu, kā arÄ« ārstniecÄ«bā un kosmētikā lietojamu produktu. Par to liecina senās GrieÄ·ijas un Ēģiptes pilsētu teritorijās veiktie arheoloÄ£iskie izrakumi.

VidusjÅ«ras zemju kulinārijā un medicÄ«nā vÄ«nogu kauliņu eļļu izmantoja arÄ« viduslaikos. Savukārt mÅ«sdienās to plaÅ”i lieto francūžu, vācu un itālieÅ”u kosmētiskajā un farmaceitiskajā rÅ«pniecÄ«bā, arÄ« ziepju izgatavoÅ”anā, bet jo Ä«paÅ”i liela nozÄ«me tai ir medicÄ«nā un kosmētikā mājas apstākļos. Tā ir galvenais eliksÄ«ru un krēmu ingredients, kas matiem dod spÄ«dumu un tie kļūst mÄ«kstāki, āda atjaunojas un kļūst elastÄ«gāka, uzlabojas tās krāsa. VÄ«nogu kauliņu eļļu aktÄ«vi lieto sejas, dekoltē un Ä·ermeņa masāžai.

 Sastāvs:

 VÄ«nogu kauliņu eļļas augstvērtÄ«bu, kā arÄ« tās plaÅ”o pielietojumu kosmētikā, ārstniecÄ«bā un profilaksē nosaka vitamÄ«nu (Š•, Š, B1, B2, B3, Š’6, B9, Š”) lielā koncentrācija eļļā, makro un mikroelementu (kālija, nātrija, kalcija, dzelzs u.c.) daudzums, polinepiesātinātās taukskābes Omega-6 (60ā€“80 %) un Omega-9 (15ā€“25 %), kā arÄ« flavonoidu, fitosterolu, cietvielu, fitoncÄ«du, hlorofila un enzÄ«mu klātbÅ«tne.

  Rekomendē:

VÄ«nogu kauliņu eļļaā€“imunitātes stiprināŔanai un ilggadÄ«bai.

VÄ«nogu kauliņu eļļa ir lielisks dabÄ«go antioksidantu (A, E, C vitamÄ«na, rezveratrola, proantocianidina) avots. To var veiksmÄ«gi lietot infekcijas un onkoloÄ£isko slimÄ«bu profilaksei (Å”is augu valsts produkts jo Ä«paÅ”i efektÄ«vs ir hormonjutÄ«go audzēju ā€“ priekÅ”dziedzera vēža, olnÄ«cu vēža, krÅ«ts dziedzeru vēža ā€“ profilaksei un kompleksai ārstÄ“Å”anai. PateicotiesvÄ«nogu eļļas antioksidantÄ«vajām Ä«paŔībām, tās regulāra lietoÅ”ana uzturā dod iespēju ilgus gadus saglabāt labu veselÄ«bu, jaunÄ«bu un skaistumu!  

Sirds un asinsvadu sistēmai. Å ajā eļļā esoÅ”ie vērtÄ«gie elementi kompleksi veicina asinsvadu elastÄ«bas paaugstināŔanos, tiek nostiprinātas asinsvadu sieniņas, eļļai ir asinsvadus paplaÅ”inoÅ”a iedarbÄ«ba, tā pazemina sliktā holesterÄ«na lÄ«meni asinÄ«s, kavējot aterosklerotisko veidoÅ”anos, kā arÄ« novērÅ” trombu veidoÅ”anos un iekaisuma procesus artērijās un vēnās. Tādēļ Å”o eļļu rekomendē aterosklerozes, hipertonijas, trombozes, sirds iŔēmiskās slimÄ«bas, sirds mazspējas, infarkta, insulta profilaksei un kompleksai ārstÄ“Å”anai, kā arÄ« tā ir efektÄ«va tādu asinsvadu sistēmas slimÄ«bu ārstÄ“Å”anai kā vēnu varikoze, kuperoze, diabētiskā retinopātija, hemoroÄ«di.

Zarnu trakta sistēmai. Pateicoties pretiekaisuma, baktericÄ«dai, brÅ«ces dziedējoÅ”ai un reÄ£enerējoÅ”ai iedarbÄ«bai (to noteic eļļas bioÄ·Ä«miskajā sastāvā esoŔās polinepiesātinātās skābes, A un E vitamÄ«ni, hlorofils, fitosteroli un flavonoÄ«di) vÄ«nogu kauliņu  eļļu ieteicams lietot tādu slimÄ«bu profilaksei  un kompleksai ārstÄ“Å”anai, kas saistÄ«tas ar zarnu trakta gļotādas eroziju un čūlu (ezofagÄ«ts, gastrÄ«ts, kuņģa un divpadsmitpirkstu čūla, gastroduodenÄ«ts, kolÄ«ts, enterokolÄ«ts u.c.).

SievieÅ”u veselÄ«bai. VÄ«nogu kauliņu eļļa ir lielisks E vitamÄ«ns avots ā€“ tā labvēlÄ«gi iedarbojas uz sievietes organismu grÅ«tniecÄ«bas un dzemdÄ«bu laikā, kā arÄ« veicina laktāciju. Eļļa mazina pirms-menstruāciju sāpes un diskomforta sajÅ«tu klimaktērijas periodā. Tās lietoÅ”ana ikdienas pārtikā ir teicams lÄ«dzeklis dažādu infekcijas un iekaisuma slimÄ«bu, kā arÄ« hormonatkarÄ«go slimÄ«bu ārstÄ“Å”anai sievietes organismā (ieskaitot sievietes neauglÄ«bu).

VÄ«rieÅ”u veselÄ«bai. VÄ«nogu kauliņu eļļas sastāvā ir vielas, kuras kompleksā savienojumā paaugstina potenci, normalizē erektÄ«vo funkciju un spermatoÄ£enēzes procesu, kā arÄ« bÅ«tiski uzlabo prostatas darbÄ«bu (Ŕīs vielas ir E vitamÄ«ns, polinepiesātinātās skābes Omega-6 un Omega-9, betacitosterols, B3 un B6 vitamÄ«ni). Tādēļ Å”o eļļu ieteic lietot vÄ«rieÅ”u ikdienas uzturā kā profilaktisku lÄ«dzekli un palÄ«glÄ«dzekli vÄ«rieÅ”u neauglÄ«bas, prostatÄ«ta, prostatas vēža un priekÅ”dziedzera adenomas ārstÄ“Å”anai.

Ādas slimÄ«bu un bojājumu ārstÄ“Å”anai. Ar cietvielām, hlorofilu, fitonc;idiem, flavonoÄ«diem, A un E vitamÄ«niem bagātÄ«gi piesātinātā vÄ«nogu kauliņu eļļa veicina bojātā ādas slāņa efektÄ«vu reÄ£enerāciju, tai ir pretiekaisuma un antiseptiska iedarbÄ«ba, ja ir dažādas ādas traumas (brÅ«ces, apdedzinājumi, plaisas, nobrāzumi, varžacis). Eļļu ar panākumiem var lietot pie dažām ādas slimÄ«bām (Å”is augu valsts produkts ir efektÄ«vs lÄ«dzeklis pret pinnēm, psoriāzi, streptokoku piodermiju, trofiskām čūlām).

Uzmanību! Lietojot eļļas ārstnieciskiem mērķiem, tiek rekomendēts konsultēties ar speciālistiem.

LietoÅ”ana kosmētikā:

VÄ«nogu eļļu plaÅ”i lieto gan kā kosmētisku lÄ«dzekli, gan kā komponentu dažāda veida kosmētikas produkcijas sastāvā tādēļ, ka Ŕī eļļa:


  - ātri iesÅ«cas ādā, neatstājot taukainu spÄ«dumu un lipÄ«guma sajÅ«tu, lieliski mÄ«kstina un mitrina ādu;

  - tonizē un atsvaidzina ādu, uzlabo tās elastÄ«bu un tvirtumu;

  -  paātrina ādas slāņa reÄ£enerācijas procesu, uzlabo tās elastÄ«bu un reljefu;

  - sekmē bojāto ādas audu aktÄ«vu granulāciju un epitelizāciju;

  - uzlabo ādas krāsu, kā arÄ« tai ir balinoÅ”a iedarbÄ«ba, novērÅ” pigmenta plankumu veidoÅ”anos;

  - atjauno lipÄ«du balansu ādā, kuru nelabvēlÄ«gi ietekmē ziepju, Å”ampÅ«nu un duÅ”as želeju lietoÅ”ana;

  - stimulē vielmaiņu un asinsrites procesus ādas virsslānÄ«, nostiprina zemādas kapilārus, normalizē asins mikrocirkulāciju un limfodrenāžu ādas-taukaudu slānÄ«, novērÅ”ot celulÄ«tu un kuperozi (asinsvadu zvaigznÄ«tes);

  - novērÅ” ādas pārlieku taukainÄ«bu, normalizē taukdziedzeru un sviedrdziedzeru sekrēciju, veicina poru saÅ”aurināŔanos, nomierinoÅ”i iedarbojas uz ādu, aizsargājot to no iekaisuma, kā arÄ« efektÄ«vi iedarbojas, ārstējot pinnes;

  - vÄ«nogu kauliņu eļļai ir spēcÄ«ga antioksasidanta iedarbÄ«ba un tā kavē priekÅ”laicÄ«gu ādas novecoÅ”anos.

More information 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good